Novinky z druhého pololetí

24.12.2021 16:12

V první řadě bychom rádi popřáli všem našim odchovanečkům se svými rodinani, přátelům, kamarádům, známým, krásné Vánoce a jen to nejlepší v novém roce 2022.

 

 

Musím přiznat, že v době sociálních sítí, kdy novinky z našeho psího světa sdílíme spíše na instagramu a na facebooku, pozapomínáme na webové stránky, proto alespoň trochu doplním zkráceně informace do tohoto článku.

Na konci června jsme se rozhodili, že zkusíme něco nového a tak jsem Ellu s mojí maličkostí přihlásila na závod Hard dog race (běžecký závod s překážkami). Ellinka předvedla, že i v téměř sedmi letech je v plné kondici a na přivyknutí postroje ji stačili tři tréninky (s paničkou už je to horší).

 

 

V listopadu oslavil narozeniny vrh "A" již sedmé narozeniny a vrh "B" narozeniny třetí. Všem přejeme hodně zdravíčka, od páníčku plno pamlsků a lásky, tak jako tomu bylo doposud.

 

Co se týká chovatelských plánu, rozhodili jsme se zkusit naposledy nakrýt Ellu, zatím však čekáme na hárání, aby krytí bylo možné. Rezervace bereme pouze na pejsky, zájemců o fenky je již mnoho. Více informací k vrhu F přidáme v blízké době.